Zırva Baskılı Regular Unisex Tişört

Zırva Baskılı Regular Unisex Tişört

0 müşteri yorumu
Satılan : 2

199.00

  • %100 pamuktur.
  • 30/1 penye süprem
  • İzmir’de doğaya ve etik şartlara saygı çerçevesinde üretilmiştir.
  • 30 derecede tersten yıkanır. Kurutucu kullanılmaz.

Ürün Açıklaması

Zırva Baskılı Regular Unisex Tişört Özellikleri

Bilimseverlerin ve özellikle de Prof. Dr. Celal Şengör hayranlarının heyecanla beklediği bir ürünle karşınızdayız!

Dünya çapında tanınan ve saygı duyulan jeolog Prof. Dr. Celal Şengör’ün, hem Türkiye’de hem de dünya çapında viral haline gelmiş ünlü ifadelerini, sizler için özenle ve eğlenceli bir biçimde tasarladık. Şengör’ün keskin zekası, bilime olan tutkusu ve geniş bilgi birikimini yansıtan bu ifadeler, hem bilimseverleri hem de moda tutkunlarını mutlu edecek.

Projemizi Şengör’e sunduk ve onun kişisel onayını ve yetkisini aldık. Şengör’ün bilim ve bilgiye olan saygısını, bu tişörtler üzerindeki ifadelerin orijinalliğini ve özgünlüğünü koruyarak paylaşmayı hedefliyoruz.

Kısacası sizlere sunduğumuz bu özgün tişörtler sadece birer giysi değil, aynı zamanda Celal Şengör’ün düşünce dünyasını ve viral ifadelerini taşıyan birer sanat eseri. Bilime olan sevginizi, Şengör hayranlığınızı ve tarzınızı bu özel tişörtlerle gösterme fırsatını kaçırmayın!

Ayrıca unutmayın, bu özel tişörtler sınırlı sayıda üretiliyor. Dolayısıyla koleksiyonunuza eklemek için elinizi çabuk tutun!

Siz değerli kullanıcılarımıza zarar verecek herhangi olumsuz bir madde kesinlikle içermez. Tüylenme yapmaz ve sağlığınız için son derece uygundur.

Hava geçirgen özelliği sayesinde vücudumuzun ihtiyacı olan solunumun kolayca yapılmasını sağlarken, her bedene uygun tasarımı sayesinde vücudunuza mükemmel şekilde uyum sağlar.

Özgün Tasarım

Zırva Baskılı Regular Unisex Tişört tasarımı özel olarak sizler için Gelecek Bilimde tarafından tasarlanmıştır.

Baskı

Baskılarımızda transfer baskı yöntemini kullanıyoruz. Her siparişiniz size özel olarak hazırlanır. Baskı büyüklüğü tasarımın şekline ve ürünün bedenine göre 17-25 cm aralığında değişiklik gösterir.

Teslimat

Verdiğiniz herhangi bir sipariş, tarafımızca belirtilen ortalama teslimat tarihi içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından tarafınıza ulaştırılmaktadır. Kargo ve takip numaranız  e-posta adresinize iletilecektir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.