Yıldız Tozu Baskılı Regular Unisex Tişört

Yıldız Tozu Baskılı Regular Unisex Tişört

0 müşteri yorumu
Satılan : 1

199.00

  • %100 pamuktur.
  • 30/1 penye süprem
  • İzmir’de doğaya ve etik şartlara saygı çerçevesinde üretilmiştir.
  • 30 derecede tersten yıkanır. Kurutucu kullanılmaz.

Ürün Açıklaması

Yıldız Tozu Baskılı Regular Unisex Tişört Özellikleri

Astronomi ve bilim tutkunlarının kalbinde ayrı bir yeri olan, unutulmaz bilim insanı Carl Sagan’ın en meşhur repliklerinden biri olan “Hepimiz yıldız tozuyuz” ifadesini sizler için özenle tasarladığımız ürünlerimize taşıdık.

Bu özgün ürünlerimiz, Carl Sagan’ın evrenin büyülü ve sınırsız dünyasını anlatan bu eşsiz repliğini her zaman yanınızda taşımanıza olanak sağlıyor. Hem stilinize bilimsel bir dokunuş katıyor, hem de evrenin bir parçası olduğumuzu hatırlatıyor.

Unutmayın, bu özel ürünlerimiz sınırlı sayıda üretildi. “Hepimiz yıldız tozuyuz” repliğini taşıyan bu tasarımlarla, bilimin ve tasarımın kesiştiği noktada bir adım önde olun!

Bilimle kalın!

Siz değerli kullanıcılarımıza zarar verecek herhangi olumsuz bir madde kesinlikle içermez. Tüylenme yapmaz ve sağlığınız için son derece uygundur.

Hava geçirgen özelliği sayesinde vücudumuzun ihtiyacı olan solunumun kolayca yapılmasını sağlarken, her bedene uygun tasarımı sayesinde vücudunuza mükemmel şekilde uyum sağlar.

Özgün Tasarım

Yıldız Tozu Baskılı Regular Unisex Tişört tasarımı özel olarak sizler için Gelecek Bilimde tarafından tasarlanmıştır.

Baskı

Baskılarımızda transfer baskı yöntemini kullanıyoruz. Her siparişiniz size özel olarak hazırlanır. Baskı büyüklüğü tasarımın şekline ve ürünün bedenine göre 17-25 cm aralığında değişiklik gösterir.

Teslimat

Verdiğiniz herhangi bir sipariş, tarafımızca belirtilen ortalama teslimat tarihi içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından tarafınıza ulaştırılmaktadır. Kargo ve takip numaranız  e-posta adresinize iletilecektir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.