Yaşamımı Etkiliyor Baskılı Sihirli Kupa Bardak

Yaşamımı Etkiliyor Baskılı Sihirli Kupa Bardak

0 müşteri yorumu
Satılan : 0

199.00

  • Sihirli kupaların özelliği; kupa sıcak su ile temasıyla siyah rengi, beyaz renge dönüşmektedir.
  • Fiyat, tek bir kupa içindir.
Ürün Kodu : GBSKBYZ93MGB0012 Kategori : Etiketler :

Ürün Açıklaması

Yaşamımı Etkiliyor Baskılı Sihirli Kupa Bardak Özellikleri

Kahve ya da çay keyfinizi bir adım öteye taşıyacak, tamamen özgün ve ilham verici bir ürünle karşınızdayız! Dünyaca ünlü Türk jeolog Prof. Dr. Celal Şengör’ün viral haline gelmiş, akılda kalıcı ve etkileyici ifadelerini, sizin için özenle tasarlayıp sihirli kupa bardaklarımıza taşıdık.

Celal Şengör’ün keskin zekası, bilime olan tutkusu ve geniş bilgi birikimini yansıtan bu ifadeler hem bilimseverlerin hem de tasarım tutkunlarının beğenisini kazanacak. Kahve veya çayınızı yudumlarken, aynı zamanda bu özgün ifadelerle düşüncelere dalmanın keyfini yaşayacaksınız.

Projemizi Celal Şengör’e sunduk ve onun kişisel onayını ve yetkisini aldık. Şengör’ün bilim ve tabiata olan saygısını bu sihirli kupa bardakların üzerindeki ifadelerin orijinalliğini ve özgünlüğünü koruyarak paylaşmayı hedefliyoruz.

Bu özel sihirli kupa bardaklar, sadece birer içecek kabı değil, aynı zamanda Celal Şengör’ün düşünce dünyasını ve viral ifadelerini taşıyan birer sanat eseri. Bilime olan sevginizi, Şengör hayranlığınızı ve tarzınızı bu özel kupa bardaklarla gösterme fırsatını kaçırmayın!

Ayrıca unutmayın, bu özel sihirli kupa bardaklar sınırlı sayıda üretiliyor, dolayısıyla koleksiyonunuza eklemek için elinizi çabuk tutun!

 

Malzeme: Seramik
Baskı: Süblimasyon
Yıkama: Bulaşık makinesinde ve elde yıkama yapılabilir.
Kargo / Ambalaj: Karton kutuda, darbelere karşı koruyucu balonlu naylon ile gönderim yapılmaktadır.

Özgün Tasarım

Yaşamımı Etkiliyor Baskılı Sihirli Kupa Bardak sizler için özel olarak Gelecek Bilimde tarafından tasarlanmıştır.

Teslimat

Verdiğiniz herhangi bir sipariş, tarafımızca belirtilen ortalama teslimat tarihi içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından tarafınıza ulaştırılmaktadır. Kargo takip numaranız  e-posta adresinize iletilecektir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.