Yaşamımı Etkiliyor Baskılı Dikdörtgen Mouse Pad

Yaşamımı Etkiliyor Baskılı Dikdörtgen Mouse Pad

0 müşteri yorumu
Satılan : 0

69.00

Yaşamımı Etkiliyor Baskılı Dikdörtgen Mouse Pad

Ürün Açıklaması

Yaşamımı Etkiliyor Baskılı Dikdörtgen Mouse Pad

Bilgisayar başında geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve ilham verici hale getirmek için mükemmel bir ürünle karşınızdayız! Dünyaca ünlü Türk jeolog Prof. Dr. Celal Şengör’ün viral haline gelmiş, düşündüren ve gülümseten ifadelerini ergonomik mouse padlerimize taşıdık.

Celal Şengör’ün keskin zekası, bilime olan tutkusu ve geniş bilgi birikimini yansıtan bu ifadeler hem bilimseverleri hem de tasarım tutkunlarını memnun edecek. Çalışma ortamınıza eğlenceli bir hava katarken aynı zamanda da konforunuzdan ödün vermeyeceksiniz.

Projemizi Celal Şengör’e sunduk ve onun kişisel onayını ve yetkisini aldık. Şengör’ün bilim ve tabiata olan saygısını bu mouse padlerin üzerindeki ifadelerin orijinalliğini ve özgünlüğünü koruyarak paylaşmayı hedefliyoruz.

Bu özel mouse padler, sadece birer ofis gereci değil, aynı zamanda Celal Şengör’ün düşünce dünyasını ve viral ifadelerini taşıyan birer sanat eseri. Bilime olan sevginizi, Şengör hayranlığınızı ve tarzınızı bu özel mouse padlerle gösterme fırsatını kaçırmayın!

Ayrıca unutmayın, bu özel mouse padler sınırlı sayıda üretiliyor, dolayısıyla koleksiyonunuza eklemek için elinizi çabuk tutun!

 

Açıklama : Bilek Destekli Mouse Pad
Renk : Beyaz
Ürün Malzemesi: Sünger
Ürün Boyutu : 3mm x 200mm x 230mm ±%10
İstediğiniz ismi Sipariş Notu kısmından iletebilirsiniz.

Yaşamımı Etkiliyor tasarımı sizler için Gelecek Bilimde tarafından hazırlanmıştır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.