Snopy SN-BT34 Lucky Siyah Bluetooth Kulaklık

Snopy SN-BT34 Lucky Siyah Bluetooth Kulaklık

0 müşteri yorumu
Satılan : 2

210.63

-6%
  • Açıklama: Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık
  • Tf Kart Özellikli
  • Marka : Snopy
  • Model : SN-BT34
  • Renk : Siyah
  • Bağlantı Tipi : Kablosuz

Stok Durumu : Stokta yok

Ürün Açıklaması

Snopy SN-BT34 Lucky Siyah Tf Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık

Açıklama :Bluetooth Kulaklık
Marka :Snopy
Model :SN-BT34 LUCKY
Özellik :TF Kart Özellikli
Renk :Siyah

1.jpg (728 KB)
Snopy SN-BT34 LUCKY TF Kart Özellikli Siyah Bluetooth Kulaklık ; Artık sabah koşularınızda, sporlarınızda veya herhangibir aktivitenizde yanınızda , bluetooth özelliği ile kablo karmaşasından kurtulacaksınız bu sayede yürüyüşlerinizi koşularınızı ve antremanlarınızı çok daha kolay ve rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Dışı deri kaplı kulak süngeri ile kullanım rahatlığı sağlar ve kulaklarınız uzun süreli kullanımlarda bile keyfinizi kaçırmadan eğlenceli vakit geçirmenize imkan tanır. Fonksiyonel tuşları sayesinde işlemlerinizi rahatlıkla ve kolay bir biçimde gerçekleştirin. Bu fonksiyonel tuşlar sayesinde müzikleri ileri geri alabilir, durdurup başlatabilir ve sesi açıp kapatabilirsiniz. TF Kart özelliği sayesinde kartınıza yüklemiş olduğunuz ses dosyalarınızı başka herhangi bir cihaza ihtiyaç duymadan rahatlıkla çalıştırıp dinleyebilirsiniz.
2.jpg (669 KB)
Snopy SN-BT34 LUCKY TF Kart Özellikli Siyah Bluetooth Kulaklık ; Ergonomik tasarımı sayesinde uzun kullanımlarda kulaklarınızı rahatsız etmez ve yüksek kaliteli mikrofonu ile telefon görüşmelerinizi sorunsuz bir şekilde sesli sohbet etmenize imkan tanır. Kablosuz kullanım özelliği ile rahatça hareket edin. Aux girişi sayesinde aux kablonuzu bağlayarak telefon vb. cihazlarınızla rahatlık ile bağlantı sağlayarak kullanabilirsiniz.
3.jpg (897 KB)
Snopy SN-BT34 LUCKY TF Kart Özellikli Siyah Bluetooth Kulaklık ; Kaliteli malzemesi sayesinde Snopy SN-BT34 çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sabah yürüyüşlerinizde koşu, spor vb. faaliyetlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bluetooth özelliği ile kablosuz olarak hem müzik dinleyin hemde görüşmelerinizi gerçekleştirin. Spor ve yürüyüş yapanların vazgeçilmezi.
4.jpg (586 KB)
Snopy SN-BT34 LUCKY TF Kart Özellikli Siyah Bluetooth Kulaklık ; Özenle tasarlanmış pad’leri sayesinde spor, koşu, vb. faaaliyetlerinizde kulaklarınızı rahatsız etmez. Mükemmel sesi sizi kendine hayran bırakacak. Bunun yanı sıra telefon görüşmelerinizde hoparlör üzerinde bulunan mikrofonu sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
5.jpg (334 KB)
Snopy SN-BT34 LUCKY TF Kart Özellikli Siyah Bluetooth Kulaklık ; 2 Farklı renk seçeneği sayesinde göz zevkinize uygun olanı sizlere seçme imaknı sunan SN-BT34 vazgeçilmeziniz olmaya aday bir üründür.
6.jpg (669 KB)
Snopy SN-BT34 LUCKY TF Kart Özellikli Siyah Bluetooth Kulaklık ; Kaliteli bir biçimde deri kaplı olarak dizayn edilmiş kafa bandı hem kolay deforme olmaz hemde görsel olarak daha şık bir bütünlük sağlar.
7.jpg (500 KB)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.